Волонтери придбали та передали київському Опіковому центру пульсоксиметр СХ-100 для контролю дихання та пульсу у дорослих та дітей.
Подобається:

Медики столичної лікарні отримали від благодійного фонду «Дніпровська ініціатива» новий медичний прилад

Волонтери придбали та передали київському Опіковому центру пульсоксиметр СХ-100 для контролю дихання та пульсу у дорослих та дітей.

Прилад закупили на прохання лікарів шпиталю, яких фонд підтримує вже близько півтора року у їх повсякденній боротьбі за життя людини. За цей час лікарі Опікового центру на Дарниці і волонтери фонду стали гарними партнерами і просто хорошими друзями. Фонд неодноразово оперативно реагував на їхні заклики про допомогу. Адже саме Опіковий одним з перших приймає поранених з передової і повертає родинам наших хлопців, лікуючи завдяки багаторічному досвіду та неймовірному таланту навіть ті опіки, які, здавалося б, не залишали жодних шансів на одужання.

Хорошою підмогою в цьому, безумовно, повинно стати сучасне оснащення. Це в ідеалі, до якого прагнуть всі лікарні. А поки що часткові потреби Опікового намагаються по змозі перекрити волонтери.

Тетяна Велімовська, голова правління БФ «Дніпровська ініціатива»

«Закупки медичних приладів для шпиталів стають можливими перш за все завдяки небайдужим людям, які продовжують підтримувати проекти нашого фонду, купуючи рукотвори наших волонтерів на благодійних ярмарках чи поповнюючи благодійний рахунок коштами. Адже саме їх благодійні пожертви та постійна участь у наших заходах – доказ того, що українці дивовижні у своєму бажанні бути активними та результативними у своїй допомозі.

Є конкретні справи великої кількості людей. І це зміцнює наше спільне переконання в тому, що в нашій країні можна і потрібно відстоювати і змінювати багато речей. Адже є конкретний результат таких зусиль. І це ще більше зміцнює нашу віру один в одного».

Волонтери фонду дякують кожному за підтримку. Продовжуємо працювати!

Стежте за нашим анонсами на сторінці фонду у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/dniprovska.iniziatyva/

 
Долучайтеся! Разом зможемо більше!

 

Понад 28 тонн гуманітарної допомоги у 2015 році надіслали у прифронтову зону волонтери БФ «Дніпровська ініціатива»
Подобається:

Понад 28 тонн гуманітарної допомоги у 2015 році надіслали у прифронтову зону волонтери БФ «Дніпровська ініціатива»

За підсумками 2015 року для бійців та населення в зону проведення АТО фонд зібрав, сформував та надіслав близько 67 вантажів.

Для населення волонтери в основному передавали одяг для дорослих та дітей, який приносять на склад фонду небайдужі містяни. Адже у багатьох населених пунктах, що опинилися в зоні військового конфлікту, люди не мають змоги закупити найнеобхідніші речі через те, що просто лишилися без засобів до існування. Вантажі гуманітарної допомоги від БФ «Дніпровська ініціатива» отримали в напрямку Мар’їнки, Артемівська, Дзержинська, Попасної, Кремінної, Пісків, Волновахи, Краматорська, Маріуполя.

Наталія Шевчук, волонтер БФ «Дніпровська ініціатива»:
«Маленькими кроками ми будуємо цілу низку місточків від людини до людини, бо ці вантажі сформовані саме завдяки людям, які діляться тим, що мають. Не продають це, не чекають винагород, особистих подяк та визнання, а просто щиро віддають їх невідомим родинам на сході країни. Нерідко це звичайні сім’ї з досить посереднім достатком, де нема навіть натяку на якийсь надлишок можливостей. Просто війна – це один біль для всіх. І вони намагаються хоча б чимось допомогти. Тому кожна посилка – це ще одна тонка ниточка довіри, яку ми намагаємося вплести у нові смисли спільного майбутнього».

Вантажі для бійців волонтери готують ретельно. Передусім у посилки кладуть теплі речі (светри, штани), шкарпетки, засоби особистої гігієни, спідню білизну, миючі та антисептичні засоби, продукти харчування та обов’язково – домашні смаколики. Адже хлопці не повинні забувати про дім та родину, бо це додає їм сил і допомагає підтримувати бойовий дух.

Також станом на 01.01.2016 р. волонтерами фонду спільними зусиллями з групою «Дарничанка» на передову відправлено понад 150 маскувальних сіток, сплетених дбайливими руками українських патріотів. (Прим. – Від листопада 2015 року група вийшла з активів фонду в окремий проект).

Тетяна Велімовська, голова правління БФ «Дніпровська ініціатива»:
«Наша робота – частина бурхливого потоку великих-маленьких добрих справ, який зрештою допоможе об’єднати країну та загоїти її рани. Після війни. А поки що все, що ми робимо, це більшою мірою намагання полегшити симптоми, тоді як боротьба із страшними хворобами війни та їх ускладненнями ще попереду – у волонтерів, лікарів, суспільства та держави. На жаль. Тому дуже важливо зараз використовувати будь-яку нагоду для синергії зусиль, посилювати свій досвід, збагачувати один одного підтримкою та довірою. І завжди треба знаходити вільну хвилину, аби сказати «Дякую!» тим, хто був поруч колись і підтримує волонтерів зараз».

 

hospital88
Подобається:

У 2015 році фонд «Дніпровська ініціатива» передав шпиталям обладнання та медикаментів на 116 тис. грн

Підтримка була надана, зокрема, столичному Опіковому центру, Інституту серця та лікарні у Дзержинську

За підсумками 2015 року волонтери фонду «Дніпровська ініціатива» закупили обладнання, ліків та медичних засобів на 116 тис. грн.

Серед обладнання, наданого шпиталям, де лікуються поранені бійці АТО, – 16 штативів, аналізатор лактат, мікроскоп для лабораторних досліджень крові та дві морозильні камери ємкістю 437 літрів для зберігання харчових продуктів. Таку підтримку, зокрема, отримав від волонтерів столичний Опіковий центр (по вул. Попудренка) разом із постільною білизною та засобами по догляду за лежачими хворими.

Лікарні у прифронтовому Дзержинську (Донецька обл.) було надано ларингоскоп, 2000 м марлі та партію необхідних ліків. Також фонд закупив і передав Київському інституту серця апарат контролю стану хворого для немовлят – для лікування дітей вимушених переселенців та дітей учасників АТО.

Обладнання та медикаменти волонтери придбали на благодійні внески від громадян та кошти з благодійних ярмарків «Допомога пораненим бійцям», чотири з яких було проведено у Київраді за підтримки міського голови.

У 2015 році благодійний фонд «Дніпровська ініціатива» передав у прифронтову зону для бійців та цивільного населення кальцій, а також 45 ящиків назальних крапель, зокрема і для трьох шкіл-інтернатів міста Кремінна, що на Луганщині.

Тетяна Велімовська, голова правління БФ «Дніпровська ініціатива»:
«Підтримка медиків, що повертають до життя поранених бійців, залишається одним із важливих напрямків діяльності фонду. Навіть не зважаючи на той факт, що на придбання обладнання чи відчутної партії медикаментів потрібні чималі кошти. Для того, щоб зробити хоча б одну закупку, волонтери проводять кілька різних благодійних заходів, аби назбирати такі суми. Радіємо кожному надходженню, постійно та оперативно звітуємо про витрати на сторінці фонду у Facebook. Усе це допомагає підтримувати діалог з тими, хто нам довіряє, і давати надію медикам, які борються за наших хлопців».

Надати свою підтримку можна за реквізитами:
БО «БФ «Дніпровська ініціатива»
Інд.код: 39391609
МФО: 320649
Р/р: 26004052632384 в ПАТ «КБ «ПриватБанк»

 

shkola-internat-Kreminna
Подобається:

Чотири школи-інтернати отримали листи від Святого Миколая та подарунки від фонду «Дніпровська ініціатива»

Завдяки винахідливості волонтерів та підтримці киян діти на Луганщині та Чернігівщині отримали по-родинному тепле і солодке свято!

Довгоочікувані подарунки, які волонтери так ретельно формували, діставали, докуповували, збирали, вигадували, перепаковували по кільканадцять разів заново, уточнювали, вишукували, комбінували тощо, нарешті дісталися до адресатів. Друзі Святого Миколая і фонду «Дніпровська ініціатива» доправили їх в Кремінну на Луганщину, де на них очікувало понад 350 дітей різного віку.

Завдяки ентузіазму та підтримці киян волонтери передали 14 ящиків справжнього розмаїття дитячих бажань: книг, м’яких іграшок, альбомів, фарб, футбольних м’ячів, настільних ігор, мечів, машинок, ляльок, пазлів, солодощів, одягу… І, звичайно, листи від Святого Миколая, аби свято для дітей на Луганщині принесло світло і тепло у їх маленькі серця, сповнило їх мріями і вірою в добро та єдину соборну Україну.

Перед цим волонтери передали також 5 великих ящиків одягу для різних вікових груп діткам зі школи-інтернату при Свято-Покровському храмі на Чернігівщині (с. Ковпита). Адже це свято має бути по-родинному справжнім і неповторним для кожної дитини в усіх куточках нашої великої і прекрасної країни. Тим паче зараз. Особливо зараз.

І нехай Миколай переможе!

 

Опіковий центр отримав від «Дніпровської ініціативи» дві морозильні камери та мікроскоп
Подобається:

Опіковий центр отримав від «Дніпровської ініціативи» дві морозильні камери та мікроскоп

Волонтери фонду продовжують збирати кошти на потреби столичного Опікового центру, де лікуються поранені бійці АТО

Команда благодійного фонду «Дніпровська ініціатива» придбала та передала Київському опіковому центру на Попудренка,36 нове оснащення. Цього разу медзаклад отримав від волонтерів дві морозильні камери корисною ємкістю 437 літрів для зберігання харчових продуктів та мікроскоп для лабораторних досліджень крові.

Під час передачі допомоги ми вкотре зустрілися з персоналом лікарні та її головним лікарем – Анатолієм Вороніним. Розмова була теплою, щирою, без жодного дипломатичного пафосу та інших умовностей. На це у нього точно немає часу. Подяка за допомогу та конструктивне обговорення поточних потреб, а ще – давня мрія про втілення проекту побудови нового опікового центру на базі чинного. Мрія про прекрасне повинна бути у кожного, і навіть у медичного закладу, вважають тут. Адже вона надихає ставати кращим.

Анатолій Воронін, головний лікар Київського опікового центру

«Бачили б ви, якими окриленими стають наші медики, коли отримують обладнання. Для справжнього лікаря надійний та якісний інструмент для роботи – найбільша винагорода за відданість фаху та покликанню.

Обладнання може суттєво різнитися вартістю. Часто йдеться навіть не про надто великі суми, які потрібні на його закупку. Проте лікарням, зважаючи на мізерні бюджети, які їм виділяються, вони не під силу. Інколи навіть соромно озвучувати потреби медзакладу, проте чітко розумієш, що держава сьогодні не витягне і не перекриє це своїми силами. Майже все останнім часом ми витягуємо завдяки підтримці волонтерів.

Серед поранених бійців багато молодих хлопців, і вони повинні продовжувати вірити у свої сили. Тож вкотре з надзвичайною приємністю та повагою потискаю руку завзятій команді вашого благодійного фонду. Ви додаєте сил та віри кожному з нас».

За словами Анатолія Вороніна, опіка волонтерів рятує не одне життя. Багатьом пацієнтам Опікового центру дружня підтримка сторонніх людей повертає бажання жити, навчатися, щось планувати, ставити цілі, мріяти… Хтось задумався про вступ до вишу, хтось захотів вивчити англійську.

Цінність підтримки волонтерів ще й у тому, що вони своєю участю та небайдужістю дають справжній поштовх для початку психологічної реабілітації складних пацієнтів. Попри отримані на війні каліцтва, хлопці продовжують боротися за своє життя і гідно відстоюють у цій боротьбі своє прагнення здобути ще не одну перемогу у мирному житті.

Фонд «Дніпровська ініціатива» продовжує збирати кошти на потреби столичного Опікового центру, де лікуються поранені бійці АТО. Більше інформації щодо майбутніх планів можна дізнатися на сторінці фонду у Facebook.

Дякуємо кожному за довіру та підтримку наших благодійних ініціатив!

 

Опіковий центр у Києві отримав аналізатор лактат від волонтерів фонду для проведення експрес-діагностики під час операцій
Подобається:

Опіковий центр у Києві отримав аналізатор лактат від волонтерів фонду для проведення експрес-діагностики під час операцій

Медичне обладнання волонтери придбали та доставили за кошти, зібрані на одному із благодійних ярмарків «Допомога пораненим бійцям», що проходив біля столичної мерії на Хрещатику.

Аналізатор лактат і штативи для крапельниць – з таким подарунком приїхали цього разу до Опікового центру волонтери «Дніпровської ініціативи». Усмішки, палкі подяки, щирі потиски руки… За цими простими звичними жестами та словами – надійне плече взаємної підтримки, довіра та розуміння того, що тут своїх не залишать.

Лікарі опікового говорять, що за допомогою аналізатора лактата можна провести швидку діагностику крові просто під час операції. Це мінімізує ризики у прийнятті важливих екстрених рішень, від яких нерідко залежить життя пацієнтів, що потрапили на операційний стіл у тяжкому стані, зазначають вони.

Тетяна Велімовська, голова правління БФ «Дніпровська ініціатива»:
“У такі моменти встановлюється певний психологічний баланс, що дуже важливо для волонтерської діяльності. Адже бачиш на власні очі, що це там дійсно потрібно, тож наші зусилля не даремні.Реакція лікарів на твою підтримку та молодих поранених хлопців, які проходять лікування в Опіковому центрі, – потужний стимул до того, щоб не зупинятися, не скиглити, а продовжувати шукати нові можливості для організації допомоги, нових друзів і партнерів. Дорогу подужає той, хто йде”.

 

аналізатор лактат для проведення експрес-діагностики під час операцій

 

Протягом травня фонд «Дніпровська ініціатива» організував 11 відправок гуманітарної допомоги в зону АТО
Подобається:

Протягом травня фонд «Дніпровська ініціатива» організував 11 відправок гуманітарної допомоги в зону АТО

Допомогу отримали зокрема військові шпиталі Дзержинська, Артемівська та Волновахи.

У цей період також волонтери фонду за підтримки небайдужих містян віддали на передову 22 маскувальні сітки, які були доправлені бійцям у Мар’їнку, Дзержинськ, Артемівськ, Волноваху, Курахове. Також надіслано посилки з одягом, книгами та іграшками у Кіровоград дітям загиблих героїв.

Загалом за травень поточного року зі складу із прийому гуманітарної допомоги, роботу якого організував благодійний фонд «Дніпровська ініціатива», відвантажили понад 1,5 т допомоги. Передусім це одяг, посуд, засоби особистої гігієни та продукти.

Нагадуємо, що у прифронтову зону дуже потрібні:

  • літній одяг та взуття для поранених (теніски, спортивні штани, гумові капці, шкарпетки);
  • засоби особистої гігієни (мило, зубна паста, одноразові станки для гоління);
  • пральний порошок;
  • чай, кава, приправи, консервація;
  • засоби від укусів комах.

Речі приносьте до складу, що працює на Попудренка, 18а.

Обов’яково уточніть графік роботи складу за тел.: +38 (067) 325 52 82!

Дякуємо за довіру та підтримку!
 
 

7 маскувальних сіток та 5 боксів із медикаментами отримали у Донецькій області українські військові від волонтерів фонду «Дніпровська ініціатива»
Подобається:

7 маскувальних сіток та 5 боксів із медикаментами отримали у Донецькій області українські військові від волонтерів фонду «Дніпровська ініціатива»

Для захисту бійців, що тримають оборону  у прифронтовій зоні, лише протягом одного тижня невтомними руками волонтерів і мешканців Києва виготовлено понад 170 квадратних метрів маскувального плетива.

Разом із ліками та сітками благодійний фонд «Дніпровська ініціатива» відправив бійцям також чай, миючі засоби, рушники, футболки, бандани, мотанки, сувеніри, майонез, кетчуп, приправи.  

Олександра Магурова, волонтер БФ «Дніпровська ініціатива»
«Асортимент наших посилок різний. До найнеобхідніших речей завжди кладемо щось особливе, що додає бійцям настрою та підтримує їх психологічно. Зокрема, невеликі обереги, виготовлені власноруч тими, хто ніколи не втрачає віру в мирне небо. Там щиро чекають листів, малюнків. Радіють навіть маленьким іграшкам, бо вони  передають тепло та підтримку рідних, нагадують про найкращі мрії дитинства».

Цього разу одна чудова людина несподівано постачила фонду одразу 6 кілограмів чаю! Волонтери від такого гостинця навіть розчулилися – уявили радість та усмішки бійців, які його отримають. Адже чай, як і кава, має там особливий смак, бо містить у собі найприємніші спогади про зустрічі з друзями чи родиною.

Традиційно разом із захистом для бійців і розвідників волонтери відправлять й інші корисні та приємні пакунки пораненим у прифронтові госпіталі. Також збираємо спортивний інвентар, іграшки та випічку для дітей одного із інтернатів у зоні АТО.

Команда нашого фонду щиро вдячна кожному, хто допомагає сформувати гостинці бійцям та діткам. Адже саме ваша особиста небайдужість і підтримка рятує комусь життя, дає надію і створює гарні традиції для нашої України.

УВАГА!
Допомогти особисто можна у будь-який зручний спосіб:
грошовим благодійним внеском, одягом, продуктами харчування (зокрема консервацією, сухофруктами, горіхами, насінням тощо), миючими засобами, випічкою. Перелік поточних потреб бійців та волонтерів постійно оновлюється на нашій сторінці у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/dniprovska.iniziatyva

Графік роботи складу по вул. Попудренка, 18а, куди можна принести речі, завжди легко уточнити за телефоном: +38 (067) 325 52 82.

Можна також долучитися до групи волонтерів, які плетуть маскувальні сітки по вулиці Бажова, 12. Від різних батальйонів надійшли прохання надіслати їм цей хоча й простий у виготовленні, проте дуже дієвий і вже неодноразово випробуваний захист. Проте практично щодня бракує рук, аби більш оперативно реагувати на очікування наших бійців, що знаходяться зараз на передовій.

Сьогодні на черзі виготовлення 32 сіток, і саме людський фактор вирішує, наскільки ми можемо пришвидшити роботу. Приходьте і долучайтеся у вільний від роботи час! До того ж це гарний спосіб провести дозвілля з друзями. Ви знайдете тут нових знайомих, надихаючий настрій, снаги та сил для інших добрих справ!

Для виготовлення маскувальних сіток, до речі, дуже потрібні старі підковдри та простирадла з натуральних тканин. Волонтери самі пофарбують їх у потрібний колір, тож достатньо просто переглянути свої шафи, відшукати підходящий асортимент і принести нам на склад. Запропонуйте зробити те ж саме своїм друзям та родичам – ваш власний приклад спонукатиме їх найкраще!

Завжди вдячні за нові ідеї, які здатні помножити можливості волонтерів фонду і нашої з вами спільної підтримки!

Разом зможемо більше!

7 маскувальних сіток та 5 боксів із медикаментами отримали у Донецькій області українські військові від волонтерів фонду «Дніпровська ініціатива»
7 маскувальних сіток та 5 боксів із медикаментами отримали у Донецькій області українські військові від волонтерів фонду «Дніпровська ініціатива»
7 маскувальних сіток та 5 боксів із медикаментами отримали у Донецькій області українські військові від волонтерів фонду «Дніпровська ініціатива»
7 маскувальних сіток та 5 боксів із медикаментами отримали у Донецькій області українські військові від волонтерів фонду «Дніпровська ініціатива»
7 маскувальних сіток та 5 боксів із медикаментами отримали у Донецькій області українські військові від волонтерів фонду «Дніпровська ініціатива»
Благодійний концерт в Опіковому центру
Подобається:

Благодійний фонд «Дніпровська ініціатива» передав медичне обладнання Опіковому центру та організував концерт для поранених бійців до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Поранених бійців та медиків волонтери привітали концертом, вшановуючи ним світлу пам’ять про подвиги тих, хто приніс перемогу у 1939-1945 роках. Медзаклад отримав у подарунок від фонду сучасні штативи для крапельниці та посуд.

Штативи для крапельниці від українського виробника волонтери закупили на кошти, зібрані на ярмарку «Допомога пораненим бійцям», що пройшов біля Київської міської ради 25 квітня.

Тетяна Велімовська, голова правління БФ «Дніпровська ініціатива»

«Потреб в Опікового центру багато, як і в інших військових шпиталях чи медичних закладах, які рятують сьогодні життя нашим бійцям. За один раз усі дірки, на жаль, неможливо залатати руками та ентузіазмом одних волонтерів. Проте чекати, коли все це зможе вирішитися на рівні держзабезпечення, просто злочин сьогодні в умовах війни, яка – до речі! – все ще йде в нашій країні, всього за кілька годин проїзду машиною від спокійного травневого Києва…
Хлопці знаходяться у лікарнях вже сьогодні, у них важкі поранення. Ми не можемо залишати їх без нашої з вами підтримки».

Концерт для поранених був хоча й невеликий, зате щирий та чуттєвий. Спогад і пам’ять, любов і підтримка – настрої, які потім візьмуть із собою в палати до своїх побратимів ті, хто зміг відвідати захід. Адже хлопці приїхали на колясках – хтось без ступні, хтось без ніг, хтось взагалі без рук і без ніг…

Поруч з ними їх невтомні лагідні ангели-охоронці – медики лікарні. Вони, до речі, одразу долучилися до виступу артистів. Народні пісні у виконанні медичного персоналу стали справжніми оберегами концертної програми, вплітаючи у неї особливу чуттєвість, на зразок тієї, з якою кладуть на стіл великій родині щойно спечений хліб.

Поранених хлопців підтримав своїм виступом Ян Апріль – бард, активний учасник Майдану, нині боєць «Айдару», який за кілька днів знову повернеться в зону АТО. Кожне слово з пісні, кожна нота обережно ступали на місток, який об’єднав глядачів. Емоції стишені. Лише довіра один до одного.

Оксамитовим вокалом огорнула зал Тетяна Юдіна. Уважно слухали глядачі натхненну поезію 14-тирічного патріота Славка Стельмаха. Стрімкістю й чіткістю рухів техніки кунг-фу та яскравими східними кольорами полонила серця та погляди бійців наймолодша волонтерка фонду Софія Зачепило – чемпіонка світу та України серед юніорів з цього виду бойових мистецтв.

Під кінець – сюрприз від волонтерів групи МаскСіті Дарниця, що співпрацюють з нашим фондом. Бійці отримали у подарунок маленькі обереги ручної роботи та ціле розмаїття домашніх смаколиків. Заклик про збір невеликих кулінарних шедеврів, до речі, пролунав через Facebook, і він зробив свою добру справу. Уся випічка – від серця. Як і слова подяки кожному за їх відвагу.

Пам’ятати, щоб перемагати. Це не лише до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це перед усім для нас, якщо ми хочемо зберегти свою державу.

Слава Україні! Героям слава!

64 mishka
Подобається:

Волонтери БФ «Дніпровська ініціатива» відправили у Волноваху 64 мішки гуманітарної допомоги

Дві палети висотою 2,2 м вантажу, відправленого днями у Волноваху (іншими словами – 64 мішки ємкістю 120 літрів), – це передусім одяг для дітей та дорослих, який продовжують приносити мешканці Києва на наш склад, що знаходиться на Попудренка, 18a. За попередніми розрахунками волонтерів, цього обсягу повинно вистачити приблизно на 130-150 сімей.

Посилкою відправили серед іншого й продукти харчування для військових. Речі отримають бійці, які потім самотужки розвозять їх по селах, до яких волонтери фактично не мають доступу. Це надійна практика, вже неодноразово нами перевірена. Є чудовий зворотній звязок. Адже саме на прохання наших бійців ми намагаємося поспіти всюди, де потрібна допомога.  Поблизу Волновахи є великі грецькі поселення, де багато діток. 

Олександра Магурова, волонтер БФ «Дніпровська ініціатива»

«Наша з вами підтримка – це значно більше, ніж просто речі та продукти. Ми відправляємо ниточки, які зшивають країну. Нас навіть просять передати українські стяги. Причому ці прохання надходять від простих людей з прифронтових територій!»

Потреба у речах та продуктах харчування завжди актуальна, оскільки зі складу такі посилки більшим чи меншим обсягом відправляють майже щотижня. Окрім цього, видається допомога сім’ям, які змушені були у відчаї полишити свої домівки у Східній Україні чи те, що від них залишилося. Вони приїхали сюди в пошуках захисту і розуміння, покладаючись на державу та небайдужість людей. Багато з них втратили зв’язок із рідними. Декому вже нема куди повертатися.

Протягом останніх трьох місяців завдяки невтомності волонтерів, які працюють із благодійним фондом «Дніпровська ініціатива», надано гуманітарної допомоги понад 300 сім’ям вимушених переселенців. Близько 750 людей отримали взуття, одяг, книги, дитячі іграшки, ковдри, постіль, продуктові набори, тощо. Серед наших підопічних –  понад 15 родин із немовлятами, яким кияни придбали підгузки та дитяче харчування. 

Про поточні потреби  складу, куди можна принести допомогу для сімей переселенців, а також речі для поранених військовиків та бійцям на передову, можна дізнатися на нашому сайті чи  на сторінці у Facebook, а також за телефоном: +38 (067) 325 52 82