Foundation congratulated wounded soldiers with Day of the Armed Forces of Ukraine!

Благодійний фонд «Дніпровська ініціатива» привітав поранених бійців АТО з Днем Збройних Сил України!

6 грудня 2014 р. Благодійний фонд «Дніпровська ініціатива» разом із волонтерами Міжнародного благодійного фонду «Волошка» привітали поранених бійців АТО, що проходять реабілітацію у клінічній лікарні №11 м. Києва, з Днем Збройних Сил України. Військовослужбовцям, які  невдовзі повернуться з лікарні на передову, подарували 20 теплих комплектів флісового одягу, телевізор і пральну машину.


Віталій Тіліженко, координатор МБФ «Волошка»: 

«Про побут бійців теж треба дбати, аби ті менше хворіли. Тож пральна машинка стане їм в пригоді вже у лікарні, адже вони потрапили сюди прямо з передової. А телевізор допоможе пришвидшити реабілітацію і заповнити інформаційний вакуум. На фронті бійцям доступ до інформації знайти складно, а вона вкрай потрібна. Інформація об’єднує їх із нами».


«Пишаємося нашими воїнами і  бажаємо хлопцям швидшого одужання та миру! Любимо і обіймаємо кожного!» — сказала Тетяна Велімовська, голова правління БФ «Дніпровська ініціатива».


Тетяна Велімовська, голова правління БФ «Дніпровська ініціатива»:

«Хлопці різні за вдачею і віком, проте їм усім немає рівних у відвазі та прагненні бути гідними захисниками для своїх родин і своєї країни. Стільки надії у їхніх словах, стільки сили у вчинках, що й сам стаєш сильнішим. Тому ми гуртом робимо все можливе, аби підтримати їх та допомогти відстояти нашу з вами країну у цій прикрій, нав’язаній нам війні».


Окрім цього, якраз у переддень свята БФ «Дніпровська ініціатива» відправив подарунок і медикам 72 окремої Білоцерківської моторизованої бригади –   коагулятор із хірургічним ножем. Його разом із  медикаментами та іншою допомогою доставили волонтери.


Олена Єгорова, волонтер: 

«На це обладнання дуже чекали, адже воно допоможе врятувати не одне життя. Справжню ціну йому на передовій скласти важко. Дуже хотілося б підкреслити ситуацію у Волновасі. Медроті там доводиться не солодко – поранені перебувають у таких умовах, що просто в голові не вкладається. Обладнання в лікарні застаріле, всі операції відбуваються з великими втратами крові…»


Речі та обладнання були придбані на кошти від продажу лотів на благодійному аукціоні, який 4 грудня провели засновники БФ «Дніпровська ініціатива» в межах Київського антикварного салону за підтримки його організаторів – Київського клубу колекціонерів на Лівому березі, а також депутатів Київради і групи волонтерів. Завдяки щирим старанням організаторів і учасників цього аукціону було зібрано близько 40 тис. грн.

Благодійний фонд «Дніпровська ініціатива» щиро дякує усім, хто взяв участь у заході, допоміг з організацією аукціону на підтримку бійців АТО і надав свої лоти для продажу!

Більше інформації можна знайти на нашій сторінці у Facebook

за посиланням  https://www.facebook.com/dniprovska.iniziatyva

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet