Maskseti

За три тижні роботи складу волонтери сплели 6 маскувальних сіток

Минуло три тижні з моменту відкриття у Дніпровському районі Києва складу, де приймають гуманітарну допомогу для воїнів АТО та вимушених переселенців. Організатором проекту виступив благодійний фонд «Дніпровська ініціатива» за підтримки волонтерів “Київська тилова підмога” та колег із громадського обєднання «Громадска варта».

За цей час волонтери сплели та відправили Збройним силам України  6 маскувальнх сіток та зібрали три ящики домоги для поранених у прифронтові госпіталі. На пожертвування людей волонтери придбали гумові капці, футболки, трикотажну білизну, засоби гігієни, чай та каву, інші речі. 

Завдяки активній підтримці громадян через склад пройшло вже близько 3 тонн речей для переселенців. Допомогу отримали понад 40 сімей, зокрема біженці з-під Вуглегірська.

Серед останніх посилок – сім мішків з передачами та іграшками для дитячого дому в Дебальцево для дітей, хворих на туберкульоз.  Окремо – пакунки для 300 дітей з Волновахивіком від 2 до 5 років. Допомогу отримають 22 дитини із Старобельского району віком до 1,5 року та діти із Словянська, у яких зруйноване житло і про допомогу яким попросила їх вчитель.

«Навіть не віриться, що ми подужали таку глибу роботи! Завдяки небайдужості людей і відчайдушним волонтерам вдалося швидко налагодити та систематизувати роботу складу: прийом, облік та сортування речей, логістику передач, тощо. Бувають дні, особливо у вихідні, коли приходить дуже багато людей. Кожен несе те, що може. Список потреб ми постійно оновлюємо на нашій сторінці у Facebook»,– розповідає Тетяна Велімовська, голова правління БФ «Дніпровська ініціатива».

Наразі дуже потрібна сировина для плетіння сіток, зазначає волонтер. Це можуть бути старі речі, обов’язково з натуральних тканин білого, зеленого, коричневого та жовтого кольору, порізані на стрічки. Синтетика не підходить категорично, бо проглядається у теплові зори. До того ж вона легко займається і плавиться – великий ризик опіків.

Склад також збирає допомогу для бійців 90 бригади ВСУ («кіборги»), в лавах якої – 600 киян, в основному мешканці Дніпровського та Деснянского районів.

Робота кипить. Ентузіазму не бракує. Проте, за словами волонтера, зайвих рук ніколи не буває – завжди раді новим обличчям. Приєднуйтеся! Разом зробимо більше!

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet