1Sitka

У зону АТО відправили 20-ту маскувальну сітку від волонтерів БФ «Дніпровська ініціатива»

Волонтери благодійного фонду «Дніпровська ініціатива» спільно із  учасниками  руху «Маскувальна сітка для Армії руками волонтерів» виготовили 20-ту маскувальну сітку для бійців у зону АТО. Разом із двома іншими її одразу ж відправили українським військовикам, що знаходяться на лінії фронту. Наші маскувальні сітки вже отримали бійці 72 та 92 окремих механізованих бригад.

Робота в цеху, що знаходиться недалеко від станції метро «Дарниця» по вул. Бажова, 12,  йде злагоджено. Люди працюють заповзято та невимушено. Завдяки природній доброзичливій атмосфері кожен отримує чудовий настрій на весь день. Адже час цей проходить у справах, які зміцнюють наші серця і дають сили для надії. Такі сітки бійці отримують зі сльозами на очах – підтримка людей для них на вагу золота. Вдячно торкаються ледь не кожного вузлика…

Люди, що приходять до цеху, обираючи зручний та прийнятний для себе час, швидко освоюють навички плетіння сітки.  Це дуже легко зробити, адже секрет надзвичайно простий: мати щире бажання підтримати того, хто б’ється сьогодні за тебе. Тому усього за 2-3 години тут кожен зростає до справжнього майстра захисного мережива. 

Олександра Магурова, волонтер благодійного фонду «Дніпровська ініціатива»

«Українці дуже наполегливі і затяті в роботі! Постійно пропонують допомогу. Багато хто вже навіть пробує вийти на певний графік, щоб підстрахувати волонтерів і забезпечити неперервність процесу. Дехто приходить з дітками, які у своїй заповзятості нічим не поступаються дорослим. Кожен вузлик на сітці – надія на мир та віра у нашу спільну перемогу!»

Головне – забезпечити постачання сировини.  Постійно потрібні стрічки з натуральних тканин у кольорах весняно-літнього сезону. Передусім відтінки коричневого, сірого та зеленого. Ми вдячні кожному, хто поширює цю інформацію серед своїх знайомих і приносить нам тканину, навіть якщо колір не зовсім підходить. Адже і на такий випадок швидко знайшлося рішення: ми просто фарбуємо тканину у потрібний відтінок.

Тетяна Велімовська, голова благодійного фонду «Дніпровська ініціатива» 

«Волонтери і люди, які приходять їм на підмогу,  просто дивовижні! Завдяки розумінню людей та їхній підтримці вдається налагодити більш-менш системну роботу як у цеху, так і на складі, що знаходиться на Попудренка, 18 а, де ми приймаємо речі для поранених українських бійців та вимушених переселенців.

Багато людей, які приходять до нас і пропонують свою допомогу, довідались про благодійні проекти фонду «Дніпровська ініціатива» від своїх друзів та знайомих.  Це означає, що ми обрали хороший темп. Головне – його втримати, правильно розподіляючи ресурс та навантаження за тим чи іншим напрямком. Ми щирі у своїх зусиллях. Думаю, це і є для людей найбільш переконливим аргументом»

Від початку роботи цеху потреба в натуральних тканинах суттєво зросла. Річ у тім, що віднедавна у приміщені обладнали ще й куточок, де кроять та шиють спідню білизну для українських військових на передову, а також для бійців, що знаходяться у прифронтових госпіталях. Лише за минулий тиждень тут виготовили понад 160 пар чоловічих трусів. За швейну машинку сідають як майстрині з 20-літнім стажем, так і ті, хто лише почав переймати цей досвід.

Цікавтесь, приходьте, долучайтеся! Раді кожному, хто не залишається байдужим!

Більше про поточні потреби цеху та складу можна дізнатися в мережі Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/dniprovska.iniziatyva

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet