1Опіковий центр_слайдер

Фонд «Дніпровська ініціатива» передав столичному Опіковому центру штативи для крапельниць та інші засоби по догляду за лежачими хворими

Радість лікарів, дружній потиск руки, посмішки… А все одно серце стискається, коли бачиш щирі емоції персоналу Опікового центру у відповідь на наш приїзд з коробкою медичних засобів та зі штативами для крапельниць. За словами одного медпрацівника,  протягом останніх 20 років їх лікарня не отримувала відчутної матеріальної підтримки. Там настільки зносилося все обладнання, що вони раді будь-якій допомозі.

Опіковий центр, як і багато інших військових шпиталів сьогодні – столичних та прифронтових, – потребують підтримки і від держави, й від волонтерів. Адже лікарів, які тут працюють, багато хто сприймає як справжніх ангелів-охоронців, покладаючи на них свої надії, звертаючи до них свої очі в очікуванні гарних новин.

Багатьох пацієнтів вдається врятувати фактично лише одними зусиллями та талантом українських медиків й завдяки любові персоналу лікарень. Кожне життя у шпиталі лікарі виборюють настільки відчайдушно, ніби самі стоять на передовій з нашими хлопцями. Бо тут, як і там, ніколи не виникає питань щодо самовіддачі та обовязку, як і не чути сумнівів щодо життєвих пріоритетів.

Світлана Зачепило, БФ «Дніпровська ініціатива»

«Анатолій Васильович Воронін, головний лікар Опікового центру, фантастичного рівня фахівець, що переймається не лише фізичним, а й морально-психічним станом своїх пацієнтів. Це дуже чуйна та щиросердна людина. Його ставлення до пацієнтів, відвідувачів, колег та персоналу вражає. Нехай дає йому Господь міцного здоров’я та наснаги у його важкій праці!” 

 

Ці люди мовчки і зосереджено підставляють своє плече – сильне і впевнене.  «Ми все з тобою подолаємо!», – цими словами підхоплюють поранених військових, не поступаючись силою характеру, і таки долають. А коли оглядаються потім, з яким обладнанням  їм це вдається зробити, на мить охоплює гнів та розгубленість, бо можна було б зробити це швидше та ліпше, якби мали необхідну матеріальну базу. Адже іноді саме через брак сучасного обладнання й навіть елементарних засобів по догляду за лежачими пацієнтами вони не в змозі організувати той нагляд за хворими, на який заслуговують наші бійці. 

Вони втомилися нагадувати, як багато важать ці речі й скількох гірких втрат можна було б уникнути. Вони просто роблять усе, що можуть, навіть більше  із впертістю сталевого характеру на своїй передовій – тут, у білих халатах. Адже кожне врятоване ними життя освітлене ізсередини чиєюсь любовю. Її одразу вихоплюєш у тихому звертанні чи радісному вигуку тих, хто чекає: «Татку! Брате… Сину! Друже… Дідусю!!!» 

Час складний, говорять медики, проте вірять, що спільними зусиллями ми все пройдемо гідно. Бо стільки любові, тепла та відваги від звичайних людей країна ще ніколи не бачила.

Тетяна Велімовська, БФ «Дніпровська ініціатива»

«Розмовляли багато про що: про лікарню, її проблеми, колишніх і сьогоднішніх пацієнтів. І про те, що чекають нових. Після травневих…

Залишаєш лікарню, переглядаєшся з колегами. Помічаєш, як вперто починають стискатися у них кулаки. Кілька метрів ідемо мовчки. За мить  починаємо знову рахувати і планувати, що можемо зробити без зволікань саме ми вже найближчим часом».   

Благодійний фонд «Дніпровська ініціатива» дякує усім, хто приєднується до наших ініціатив. Зокрема велика подяка Спілці багатодітних сімей «Діана». Щойно вони дізналися про нашу співпрацю з Опіковим центром, одразу ж запропонували свою підтримку і передали частину медичної допомоги від польських друзів.

Сподіваємося, нам також вдасться знайти можливість придбати для цієї лікарні сучасні інвалідні коляски. Принаймні, намір такий є. Та про це, якщо все складеться, напишемо по факту. 

Долучайтеся! Разом зможемо більше!

На фото  непідробна радість лікарів та момент підписання документів, що засвідчують факт передачі медичних засобів

ОЦ_0 ОЦ_1 ОЦ_2 ОЦ_3

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet