KMDA25april fair

Добрі справи зміцнюють наші серця

У столиці цими вихідними біля Київської міської ради пройшов благодійний ярмарок «Допомога пораненим бійцям». За підтримки волонтерів, учасників та відвідувачів в заходу зібрані кошти для підтримки Опікового центру.

Яскрава програма учасників концерту, натхнення організаторів, згуртованість волонтерів та вишукані вироби столичних майстрів створили атмосферу цілковитої довіри. Кожен, хто сюди прийшов, знав, заради чого він усе це робить.

На ярмарку свої таланти у різних майстер-класах демонстрували пліч-о-пліч дорослі та діти, підбадьорюючи один одного усмішками, завзяттям і впевненістю щодо майбутньої перемоги. Сплетена за такої непідробної підтримки людей маскувальна сітка – вже  сорок друга, яку отримають українські військові у зоні АТО від волонтерів, що співпрацюють із благодійним фондом «Дніпровська ініціатива». Із не меншою радістю зустрічають там і ляльки-мотанки. Волонтери, які доставляють передачі на передову, не раз розповідали, як бійці стискають ці обереги у запилюжених війною долонях, щоб стримати  свої сльози.

Ажіотаж викликав ще один виріб ручної роботи –  так звана «кікімора». Захисний маскувальний костюм для розвідників можна було не лише добре роздивитися, а й приміряти. Не заради розваги, а заради того, щоб відчути силу характеру наших бійців, які його носитимуть, і передати їм частку своєї енергії. Люди, які відвідують благодійні ярмарки, намагаються у будь-який спосіб сказати, що вони продовжують підтримувати своїх бійців.

Концертна програма була яскравою та змістовною водночас, і ми особисто дякуємо кожному за підтримку та участь! Щирістю своїх виступів полонили серця присутніх усі учасники програми – дорослі та дитячі творчі колективи, танцювальні ансамблі.  Головну емоцію заходу окреслив бард – активний учасник Майдану Ян Апріль: ми пам’ятаємо і не зрадимо, ми з вами, хлопці! Тримайтеся!

Закінчився концерт феєричним виступом артистів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, що із задоволенням пристали на пропозицію фонду «Дніпровська ініціатива» підтримати цей ярмарок як спільну благодійну ініціативу. За словами одного із учасників, добрі справи зміцнюють наші серця, а мистецтво та гумор дають людям сили об’єднатися. Люди виснажуються і потребують ширшого діалогу один з одним, і такі заходи стають чудовою нагодою для цього. Хороший настрій – для них і заради них, заради майбутнього України.

В межах заходу волонтери організували ще один яскравий проект. В підтримку українських бійців діти створили 7-метрове полотно – з долоньками, малюнками та побажаннями. Таких побажань не буває забагато, бо кожне йде від серця, кажуть маленькі автори. З них ми вже зараз ми сплітаємо історію сильної України.

Лікарі цього шпиталю теж відвідали захід. Історії, які вони принесли з собою, продовжують вражати. Кожна – ще один опік для нашої країни, яка довго не зможе загоїти рани. За словами Вікторії Крамаренко, заступника головного лікаря Опікового центру термічних уражень та пластичної хірургії, на зусилля волонтерів та підтримку звичайних людей медичний персонал лікарні покладає особливі сподівання. «Ми вдячні Богу за кожне врятоване життя. Коли разом – є надія!»

Нічого не закінчилося. Насправді у нас багато роботи і зараз, і попереду. Тому вдячні кожному, хто не залишається байдужим і приходить на наші заходи чи бере в їх організації безпосередню участь. Багато майстрів, зокрема, вироби яких зігріють будь-яку домівку цілою палітрою почуттів, вже давно стали нашими друзями. Те ж саме можна сказати і про ведучих, волонтерів, артистів. Проте ми завжди раді новим людям у нашій команді!

На ярмарку спільними зусиллями було зібрано 16 700 грн. На ці кошти невдовзі зможемо придбати хоча б якусь частку необхідного сучасного обладнання для діагностики поранених бійців, що знаходяться на лікуванні в Опіковому центрі.

Звичайно, ми всі прагнемо більшого результату, бо це збільшило б і наші можливості для надання своєчасної допомоги нашим хлопцям. Але навіть сьогоднішній підсумок – це крок назустріч нашій спільній перемозі. Добра справа краща за добрий намір. Не лише тому, що вона вже є, а й тому, що спонукає інших до дії. 

 

Долучайтеся! Разом зможемо більше!

 

Із вдячністю за підтримку,

команда благодійного фонду «Дніпровська ініціатива»

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору: