64 mishka

Волонтери БФ «Дніпровська ініціатива» відправили у Волноваху 64 мішки гуманітарної допомоги

Дві палети висотою 2,2 м вантажу, відправленого днями у Волноваху (іншими словами – 64 мішки ємкістю 120 літрів), – це передусім одяг для дітей та дорослих, який продовжують приносити мешканці Києва на наш склад, що знаходиться на Попудренка, 18a. За попередніми розрахунками волонтерів, цього обсягу повинно вистачити приблизно на 130-150 сімей.

Посилкою відправили серед іншого й продукти харчування для військових. Речі отримають бійці, які потім самотужки розвозять їх по селах, до яких волонтери фактично не мають доступу. Це надійна практика, вже неодноразово нами перевірена. Є чудовий зворотній звязок. Адже саме на прохання наших бійців ми намагаємося поспіти всюди, де потрібна допомога.  Поблизу Волновахи є великі грецькі поселення, де багато діток. 

Олександра Магурова, волонтер БФ «Дніпровська ініціатива»

«Наша з вами підтримка – це значно більше, ніж просто речі та продукти. Ми відправляємо ниточки, які зшивають країну. Нас навіть просять передати українські стяги. Причому ці прохання надходять від простих людей з прифронтових територій!»

Потреба у речах та продуктах харчування завжди актуальна, оскільки зі складу такі посилки більшим чи меншим обсягом відправляють майже щотижня. Окрім цього, видається допомога сім’ям, які змушені були у відчаї полишити свої домівки у Східній Україні чи те, що від них залишилося. Вони приїхали сюди в пошуках захисту і розуміння, покладаючись на державу та небайдужість людей. Багато з них втратили зв’язок із рідними. Декому вже нема куди повертатися.

Протягом останніх трьох місяців завдяки невтомності волонтерів, які працюють із благодійним фондом «Дніпровська ініціатива», надано гуманітарної допомоги понад 300 сім’ям вимушених переселенців. Близько 750 людей отримали взуття, одяг, книги, дитячі іграшки, ковдри, постіль, продуктові набори, тощо. Серед наших підопічних –  понад 15 родин із немовлятами, яким кияни придбали підгузки та дитяче харчування. 

Про поточні потреби  складу, куди можна принести допомогу для сімей переселенців, а також речі для поранених військовиків та бійцям на передову, можна дізнатися на нашому сайті чи  на сторінці у Facebook, а також за телефоном: +38 (067) 325 52 82

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet