муравейник

Україна нагадує мурашник

Кожен повинен комусь допомагати. Ці слова колись мені сказала жінка, яку я дуже поважаю. Інколи здається, що твоя допомога буде недоречною чи замалою. Але трішки – це набагато більше ніж нічого. 

Малесенькі мурашки будують мурашники у тисячі разів вищі свого зросту. У них це виходить, бо вони працюють разом і не сумніваються в результаті. Просто кожен несе свою гілочку, травинку,  листочок і вкладає у спільну справу. 

Сьогоденна Україна нагадує мені мурашник. Десятки тисяч людей по всій державі маленькими кроками, маленькими порціями діляться тим, що мають. Вони роблять внесок в майбутнє. Вони самі будують своє майбутнє! Не стогнуть, не критикують, не зважають на перешкоди. Втомлюються, падають, але підіймаються і йдуть далі. Бо за них це не зробить ніхто!

Українці вже зробили неймовірне. Події в Україні обговорює весь світ. Навіть якщо здається, що не дуже активно, проте весь світ нам допомагає! Люди з різних країн висловлюють слова підтримки, відправляють гуманітарну допомогу, збирають кошти на лікування поранених, приймають у себе на відпочинок та реабілітацію постраждалих у зоні АТО. Вони вірять в нас, вірять в те, що ми вистоїмо у цій нерівній боротьбі. І ми не можемо скласти руки та припинити свою діяльність. 

«Найтемніша ніч перед світанком», – каже народна мудрість. Скоро буде наш світанок! Тримаймося!

Миру нашій землі!

Олександра Магурова,
волонтер благодійного фонду «Дніпровська ініціатива»

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору: