Благодійний концерт в Опіковому центру

Благодійний фонд «Дніпровська ініціатива» передав медичне обладнання Опіковому центру та організував концерт для поранених бійців до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Поранених бійців та медиків волонтери привітали концертом, вшановуючи ним світлу пам’ять про подвиги тих, хто приніс перемогу у 1939-1945 роках. Медзаклад отримав у подарунок від фонду сучасні штативи для крапельниці та посуд.

Штативи для крапельниці від українського виробника волонтери закупили на кошти, зібрані на ярмарку «Допомога пораненим бійцям», що пройшов біля Київської міської ради 25 квітня.

Тетяна Велімовська, голова правління БФ «Дніпровська ініціатива»

«Потреб в Опікового центру багато, як і в інших військових шпиталях чи медичних закладах, які рятують сьогодні життя нашим бійцям. За один раз усі дірки, на жаль, неможливо залатати руками та ентузіазмом одних волонтерів. Проте чекати, коли все це зможе вирішитися на рівні держзабезпечення, просто злочин сьогодні в умовах війни, яка – до речі! – все ще йде в нашій країні, всього за кілька годин проїзду машиною від спокійного травневого Києва…
Хлопці знаходяться у лікарнях вже сьогодні, у них важкі поранення. Ми не можемо залишати їх без нашої з вами підтримки».

Концерт для поранених був хоча й невеликий, зате щирий та чуттєвий. Спогад і пам’ять, любов і підтримка – настрої, які потім візьмуть із собою в палати до своїх побратимів ті, хто зміг відвідати захід. Адже хлопці приїхали на колясках – хтось без ступні, хтось без ніг, хтось взагалі без рук і без ніг…

Поруч з ними їх невтомні лагідні ангели-охоронці – медики лікарні. Вони, до речі, одразу долучилися до виступу артистів. Народні пісні у виконанні медичного персоналу стали справжніми оберегами концертної програми, вплітаючи у неї особливу чуттєвість, на зразок тієї, з якою кладуть на стіл великій родині щойно спечений хліб.

Поранених хлопців підтримав своїм виступом Ян Апріль – бард, активний учасник Майдану, нині боєць «Айдару», який за кілька днів знову повернеться в зону АТО. Кожне слово з пісні, кожна нота обережно ступали на місток, який об’єднав глядачів. Емоції стишені. Лише довіра один до одного.

Оксамитовим вокалом огорнула зал Тетяна Юдіна. Уважно слухали глядачі натхненну поезію 14-тирічного патріота Славка Стельмаха. Стрімкістю й чіткістю рухів техніки кунг-фу та яскравими східними кольорами полонила серця та погляди бійців наймолодша волонтерка фонду Софія Зачепило – чемпіонка світу та України серед юніорів з цього виду бойових мистецтв.

Під кінець – сюрприз від волонтерів групи МаскСіті Дарниця, що співпрацюють з нашим фондом. Бійці отримали у подарунок маленькі обереги ручної роботи та ціле розмаїття домашніх смаколиків. Заклик про збір невеликих кулінарних шедеврів, до речі, пролунав через Facebook, і він зробив свою добру справу. Уся випічка – від серця. Як і слова подяки кожному за їх відвагу.

Пам’ятати, щоб перемагати. Це не лише до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це перед усім для нас, якщо ми хочемо зберегти свою державу.

Слава Україні! Героям слава!

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet