1939–1945 Пам’ятаємо. Перемагаємо! У парку «Перемога» на Дарниці пройшов благодійний ярмарок «Допомога пораненим бійцям»

1939–1945 Пам’ятаємо. Перемагаємо! У парку «Перемога» на Дарниці пройшов благодійний ярмарок «Допомога пораненим бійцям»

Спільно з волонтерами мешканці Києва сплели 52-гу маскувальну сітку для бійців АТО та створили 4 шестиметрових полотна дитячих малюнків

Біля майданчика з військовою технікою у столичному Парку «Перемога» волонтери фонду «Дніпровська ініціатива» провели благодійний ярмарок «Допомога пораненим бійцям». Зібрані на ярмарку кошти підуть на придбання медичних засобів та обладнання для Опікового центру у Києві.

Тетяна Велімовська, голова правління БФ «Дніпровська ініціатива»
«Схиляємо голови перед подвигом тих людей, які захистили колись цю землю від фашистських загарбників. Завдяки їх мужності Україна зберегла гідність для наступних поколінь. Та якою жахливою ціною дісталася ця перемога…
За даними Вікіпедії, в Україні у тій війні загинуло близько 8 млн. чоловік. Це близько 40-44% по відношенню до загальних втрат тодішнього СРСР. Разом із вторинними демографічними втратами це число сягає 14,5 млн чоловік.
Ці цифри страшно називати і ще страшніше осмислювати. Саме тому ми робимо усе, аби вшановуючи пам’ять про подвиги наших дідів, не дати забути людям про тих, хто зараз, на жаль, змушений захищати цю землю знову».

Долучитися до добрих справ волонтерів відвідувачі заходу могли одразу на ярмарку – майстри групи «МаскСіті Дарниця», які співпрацюють із фондом, із задоволенням показували, як власноруч можна створити надійний захист для українських бійців.
Охочих було чимало. На рівні з маленькими «павучками», які старанно виплітали кожен свій вузлик у спільному мереживі, вправлялися у майстерності дорослі «мами-павучихи» і «татусі-павуки». Як результат – у зону АТО відправиться вже 52-га маскувальна сітка.
Найближчими днями бійцям на передову передадуть також 4 шестиметрових полотна дитячих малюнків та близько 50 справжніх шедеврів від маленьких художників, серед котрих були навіть карапузи!

Наталія Бєляєва, волонтер БФ «Дніпровська ініціатива»
«Ярмарки «Допомога пораненим бійцям», що проходять просто неба, вже давно стали візитною карткою нашого фонду. Цей формат дозволяє більше спілкуватися з людьми і розширює коло наших друзів. Дехто знаходить нас вже після заходу і пропонує свою допомогу в роботі, і це насправді дуже виручає. Окрім того, із людьми треба постійно розмовляти. У них багато запитань. Не на всі ми знаходимо відповіді, проте пробуємо шукати їх разом – у спільних діях і прагненні допомогти своїй країні».

Благодійні проекти, за словами волонтерів, є хорошою антистресовою терапією для суспільства. Коли ти точно щось робиш сам і бачиш, що не один, і що твій приклад підхоплюють друзі та знайомі, з’являються нові сили. Це легко перевірити на власному досвіді. Тож стежте за анонсами наших заходів і – долучайтеся!
Разом ми зможемо більше! Лише ваша особиста небайдужість наблизить нас до перемоги!

Пам’ятай і перемагай!

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet