Придбай з друзями справжню маскувальну сітку на благодійному аукціоні та передай в зону АТО!

Придбай з друзями справжню маскувальну сітку на благодійному аукціоні та передай в зону АТО!

У День Києва, 30 травня, біля Київради (Хрещатик, 36) за сприяння міського голови пройде благодійний ярмарок «Допомога пораненим бійцям». Початок о 12.00.

Традиційно на ярмарку, організованому волонтерами благодійного фонду «Дніпровська ініціатива», відвідувачі зможуть придбати вироби ручної роботи, виконані в різних техніках, сувеніри та оригінальні прикраси, національну символіку та смачну домашню випічку.

Зібрані на ярмарку кошти підуть на придбання сучасного обладнання та медичних засобів для лікування поранених бійців у Київському опіковому центрі.

В межах заходу о 15.30 відбудеться благодійний аукціон – для усіх охочих підтримати українських бійців, які знаходяться зараз на передовій. Зробити це можна в дуже дієвий та принагідний спосіб: придбати справжню маскувальну сітку і передати її в зону АТО будь-якому військовому підрозділу української армії чи добровольчому батальйону. За потреби волонтери фонду самі готові забезпечити її доставку у прифронтову зону. Достатньо вказати, кому саме потрібно передати захисне спорядження.

Володимир Братчиков, волонтер БФ «Дніпровська ініціатива»
«Придбати маскувальну сітку на аукціоні, яку виготовили власноруч наші волонтери, можна не лише власними зусиллями, а й запросивши до спілки друзів чи родичів. Добра компанія суттєво посилить шанси у змаганні за лот, а головне – забезпечить близьку вам людину додатковим захистом. Його, до речі, потребують не лише військові, а й лікарі, що надають першу медичну допомогу в польових умовах. Пропозиція благодійного аукціону розрахована передусім на людей, які хочуть точно знати, що близькі їм люди, котрі знаходяться на сході країни в зоні проведення бойових дій, будуть захищені. У такий спосіб можна підтримати як цілий військовий підрозділ, так і просто товариша, колегу по роботі чи когось із рідних».

На кошти з аукціону волонтери закуплять необхідний матеріал для створення інших маскувальних сіток. На сьогодні від різних батальйонів благодійний фонд «Дніпровська ініціатива» отримав прохання на виготовлення понад 30 таких виробів. Цей список постійно оновлюється. Від початку року бійцям на передову наші волонтери надіслали вже близько 70 сіток.

Разом зможемо більше – долучайся!

Підтримай тих, хто б’ється за тебе!

 

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet