На Хрещатику в День Києва з благодійного аукціону продали маскувальну сітку для бійців у зоні АТО

На Хрещатику в День Києва з благодійного аукціону продали маскувальну сітку для бійців у зоні АТО

На День Києва за сприяння Київського міського голови на Хрещатику просто неба пройшов благодійний ярмарок «Допомога пораненим бійцям», який організували волонтери фонду «Дніпровська ініціатива». Зібрані кошти підуть на придбання сучасного медичного обладнання для Київського опікового центру.

Захід зібрав довкола себе цілий гурт столичних майстрів handmade, що працюють з різними техніками. Визначитися, який саме виріб хочеться придбати, було непросто. Адже куди не кинеш оком – знаходиш цікаву ідею та несподіване авторське рішення на будь-який смак. На ярмарку відвідувачам пропонували сувеніри, іграшки, оригінальні прикраси, декор, дерев’яні підсвічники, яскраві барвисті віночки, національну символіку, обереги та смаколики, які волонтери фонду готують у переддень ярмарку.

Усі вироби, як завжди, теплі та неповторні. Вони різні за стилем виконання і саме завдяки цьому розкривають багатогранність творчого потенціалу українських майстрів. Кожен виріб – це ще один особистий внесок талановитих авторів на підтримку поранених бійців та щире прагнення й готовність розділити відповідальність в організації волонтерської допомоги військовим шпиталям. Зокрема й тим, що знаходяться у прифронтовій зоні.

Цього разу поза традиційною програмою в межах заходу пройшов благодійний аукціон. В якості лота організатори запропонували придбати справжню маскувальну сітку, сплетену гуртом волонтерами та небайдужими містянами, і таким чином підтримати українських бійців, які знаходяться зараз на передовій.

Зробити це можна було як самому, так і спільно з друзями чи родиною. Зрештою, так і сталося. Заради доброї справи об’єднали свої зусилля дві родини, і сітку віддали з аукціону за 1100 грн.

Викуплене захисне спорядження вже найближчими днями піде в зону АТО одному із бойових підрозділів української армії. А про те, щоб посилка дійшла за призначенням, охоче подбають волонтери БФ «Дніпровська ініціатива». Такого досвіду накопичено чимало, адже це вже 70-та маскувальна сітка, яку від фонду отримають наші бійці.

Дякуючи тим, хто відгукнувся на пропозицію і взяв участь в аукціоні, волонтери зібрали кошти на придбання необхідного матеріалу для створення інших маскувальних сіток.

До речі, на ярмарку разом із відвідувачами заходу ми виготовили ще один виріб, тож відкрили рахунок на 80-й десяток! Ось так поступово, крок за кроком, об’єднуючись довкола малих та великих спільних проектів, ми робимо свою підтримку більш дієвою та відчутною.

На сьогодні фонд має багато замовлень від різних батальйонів, і на черзі виготовлення понад 30 маскувальних сіток. Роботи багато, тож допомога містян нашим майстриням-«павучихам» буде дуже принагідною!

Приходьте, вплітайте свої вузлики у захисне мереживо, адже власною наполегливістю та прагненням миру ви обо’язково надасте йому ще більшої сили! Цех із плетіння сіток працює на Бажова, 12. І нехай врятовані життя будуть нам усім найбільшою мотивацією для інших добрих справ!

Дякуємо за довіру та підтримку!

Команда благодійного фонду «Дніпровська ініціатива»

 

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet