Опіковий центр отримав від «Дніпровської ініціативи» дві морозильні камери та мікроскоп

Опіковий центр отримав від «Дніпровської ініціативи» дві морозильні камери та мікроскоп

Волонтери фонду продовжують збирати кошти на потреби столичного Опікового центру, де лікуються поранені бійці АТО

Команда благодійного фонду «Дніпровська ініціатива» придбала та передала Київському опіковому центру на Попудренка,36 нове оснащення. Цього разу медзаклад отримав від волонтерів дві морозильні камери корисною ємкістю 437 літрів для зберігання харчових продуктів та мікроскоп для лабораторних досліджень крові.

Під час передачі допомоги ми вкотре зустрілися з персоналом лікарні та її головним лікарем – Анатолієм Вороніним. Розмова була теплою, щирою, без жодного дипломатичного пафосу та інших умовностей. На це у нього точно немає часу. Подяка за допомогу та конструктивне обговорення поточних потреб, а ще – давня мрія про втілення проекту побудови нового опікового центру на базі чинного. Мрія про прекрасне повинна бути у кожного, і навіть у медичного закладу, вважають тут. Адже вона надихає ставати кращим.

Анатолій Воронін, головний лікар Київського опікового центру

«Бачили б ви, якими окриленими стають наші медики, коли отримують обладнання. Для справжнього лікаря надійний та якісний інструмент для роботи – найбільша винагорода за відданість фаху та покликанню.

Обладнання може суттєво різнитися вартістю. Часто йдеться навіть не про надто великі суми, які потрібні на його закупку. Проте лікарням, зважаючи на мізерні бюджети, які їм виділяються, вони не під силу. Інколи навіть соромно озвучувати потреби медзакладу, проте чітко розумієш, що держава сьогодні не витягне і не перекриє це своїми силами. Майже все останнім часом ми витягуємо завдяки підтримці волонтерів.

Серед поранених бійців багато молодих хлопців, і вони повинні продовжувати вірити у свої сили. Тож вкотре з надзвичайною приємністю та повагою потискаю руку завзятій команді вашого благодійного фонду. Ви додаєте сил та віри кожному з нас».

За словами Анатолія Вороніна, опіка волонтерів рятує не одне життя. Багатьом пацієнтам Опікового центру дружня підтримка сторонніх людей повертає бажання жити, навчатися, щось планувати, ставити цілі, мріяти… Хтось задумався про вступ до вишу, хтось захотів вивчити англійську.

Цінність підтримки волонтерів ще й у тому, що вони своєю участю та небайдужістю дають справжній поштовх для початку психологічної реабілітації складних пацієнтів. Попри отримані на війні каліцтва, хлопці продовжують боротися за своє життя і гідно відстоюють у цій боротьбі своє прагнення здобути ще не одну перемогу у мирному житті.

Фонд «Дніпровська ініціатива» продовжує збирати кошти на потреби столичного Опікового центру, де лікуються поранені бійці АТО. Більше інформації щодо майбутніх планів можна дізнатися на сторінці фонду у Facebook.

Дякуємо кожному за довіру та підтримку наших благодійних ініціатив!

 

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet