0-independence-day-top

У парку «Перемога» до Дня незалежності пройшов благодійний ярмарок «Допомога пораненим бійцям»

Волонтери благодійного фонду «Дніпровська ініціатива» продовжують підтримувати тих, хто постраждав у зоні АТО

Саме у добрих справах зміцнюється віра звичайних українців у велич та майбутнє своєї держави – єдиної соборної України. І саме тому до найбільшого державного свята, як і минулого року, волонтери благодійного фонду «Дніпровська ініціатива» разом із своїми родинами, знайомими та надійними друзями – столичними майстрами вкотре провели ярмарок на підтримку поранених бійців.

Захід відбувся у столичному парку «Перемога» на Дарниці за підтримки депутата Київради Анатолія Велімовського. Відвідали ярмарок та підтримали благодійну ініціативу волонтерів фонду голова Дніпровської районної у місті Києві держадміністрації Ярослав Горбунов та його заступник Алла Загородня.

Багатьом, хто завітав цього дня до парку з малечею, родиною чи просто з друзями, свято запам’ятається передусім привітною атмосферою. На згадку про добрі справи тут можна було придбати чудові оригінальні молодіжні прикраси, вишиванки, яскраві розмаїті віночки, неповторні авторські роботи в техніці декупаж, українську символіку, дуже переконливі козацькі батоги тощо J. До речі, поруч можна було взяти уроки влучності у справжніх козаків й перевірити свій зір та твердість руки, спробувавши поцілити з лука.

Кошти від ярмаркового продажу будуть додані до благодійних внесків з попередніх заходів, і таким чином фонд зможе надати більшу допомогу тим, хто її потребує. Передусім в планах волонтерів – закупити ліки для бійців та витратні матеріали для медиків, які працюють зараз у прифронтовій зоні на сході країни.

Олександра Магурова, волонтер БФ «Дніпровська ініціатива»
«Багато сімей на наших заходах – і ми їм безмежно дякуємо за допомогу! – залюбки долучаються до плетіння маскувальної сітки. Це їх внесок і їх віра в те, що спільно ми здобудемо перемогу. Протягом цього Дня Незалежності гості ярмарку та наші невтомні майстрині із групи «Дарничанка» (дивовижними руками яких, до речі, створено вже понад 130 маскувальних сіток!) сплели черговий виріб. Чудовий подарунок від небайдужих людей вже наступного дня поїде в зону АТО, аби стати надійним захистом для українських військових. Ось так просто можна насправді врятувати чиєсь життя».

Під час ярмарку традиційно для святкових заходів відбувся благодійний концерт. На пропозицію від волонтерів фонду зустріти День Незалежності зі щирим серцем, у доброму настрої та з користю для великої спільної справи охоче відгукнулися музичні виконавці. Дехто вже неодноразово їздив у зону АТО, тож вмовляти нікого не треба було.

Сильним голосом та палкими звертаннями до слухачів збурював патріотичні настрої довкола імпровізованого сценічного майданчику просто неба оперний виконавець Мустафаєв Фемій. Над непростими емоційними питаннями змусив замислитися аудиторію щирий виступ бунтівного репера Crazy M.A.S.S. Чуттєвою стежкою обережно провела дорослих та зовсім юних слухачів крізь улюблені відомі пісні Тетяна Юдіна. Завершив концерт потужний виступ гурту «Сонце» з його лідером Наталею Богутою, який давно вже заручився симпатією постійних учасників та відвідувачів наших ярмарків.

Якщо хтось не встиг завітати на благодійний ярмарок «Допомога пораненим бійцям», обов’язково зробіть це наступного разу. Адже попереду у волонтерів багато справ, і вони потребують вашої підтримки.

Долучайтеся до благодійних ініціатив фонду! Ваш власний приклад – найкращий аргумент у будь-яких дискусіях у колі скептиків. До того ж, це ваша власна віра у перемогу добра.

А головне – разом ми обов’язково наблизимо нашу Україну до гарних новин та до нашої спільної перемоги!

Разом ми зможемо більше!

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet