Дзержинськ-0-top

«Дніпровська ініціатива» передала у Дзержинськ ліки та обладнання

Дзержинська лікарня отримала від волонтерів фонду 2 інвалідні коляски, ларингоскоп та партію ліків
 
На дві інвалідні коляски, доправлені у лікарню Дзержинська від фонду «Дніпровська ініціатива», чекали давно. До цього часу на всю лікарню була лише одна коляска, якою й змушені були обходитися медики. І це попри те, що саме сюди насамперед потрапляють важкопоранені бійці з передової. «Допомога волонтерів завжди принагідна», – зазначають лікарі.
 
Разом з коляскою лікарня отримала також партію ліків, миючих засобів та ларингоскоп, який волонтери закупили на кошти з ярмарку «Допомога пораненим бійцям». Ліки передали фонду учні київської середньої загальноосвітньої школи №42 на потребу прифронтових госпіталів.
 
І, звичайно, разом із цією посилкою було доправлено домашні смаколики та «кікімори» бійцям на блок-пости біля Дзержинська.

Тримайтеся, хлопці!

 

«Дніпровська ініціатива» передала у Дзержинськ ліки та обладнання

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet