Зачепило-0-top

Невтомні руки волонтера змінюють світ на краще

За рік напруженої роботи БФ «Дніпровська ініціатива» Світлана Зачепило не змінила свого кредо встигати скрізь, де потрібна допомога

У липні 2014 року, після трагедії під Іловайськом, гострий відчай та душевний біль за наших хлопців – і тих, хто поклав життя за Україну, і тих, що сотнями опинилися у лікарнях та госпіталях – спонукали її до дій. Світлана з донькою побачили заклик у Фейсбуці долучитися до благодійного ярмарку, які організовували майстри рукоділля, і прийшли у столичний парк “Перемога”. З цього, власне, й беруть свій початок ярмарки «Допомога пораненим бійцям», про які сьогодні знають багато мешканців Києва і за якими одразу вгадують щирий запал волонтерів благодійного фонду «Дніпровська ініціатива».

Про це та багато інших важливих речей Світлана Зачепило розповіла інтернет-виданню 112.ua. За матеріалами тієї розмови публікуємо доповнену версію для наших читачів.

– З цього й почалася ваша волонтерська діяльність?

– Вірно. Починаючи саме з організації цих ярмарків, і моя родина долучилися до великого волонтерського руху України, познайомилися з активними та щирими патріотами, котрі прагнуть вже сьогоднішній день зробити кращим. А за кілька місяців із волонтерської ініціативи народився благодійний фонд «Дніпровська ініціатива».

Згодом, завдяки активності киян, які постійно несли одяг, взуття, дитячі та побутові речі, ми поширили свою діяльність не лише на допомогу пораненим, а й переселенцям і людям, що живуть у прифронтовій зоні. Ми регулярно формуємо та відправляємо на фронт вантажі з ліками, продуктами харчування та одягом для військових, а також допомагаємо ліками, продуктами харчування й одягом родинам бійців АТО та вимушеним переселенцям.

– Багато роботи випало на плечі волонтерів фонду? До речі, вітаю з річницею!

– Дякую за привітання. Звичайно, багато. Протягом року ми налагодили постійну роботу складу, де приймаємо та сортуємо належним чином речі та продукти від киян. Фонд надав столичним та прифронтовим госпіталям допомоги загальною вартістю близько півмільйона гривень – у вигляді медикаментів, обладнання, одягу для поранених та бійців, що знаходилися на реабілітації і вже повернулися на схід, а також зібрали багато інших необхідних речей. До речі, серед наших постійних партнерів – Київський опіковий центр по вул. Попудренка. Також відправили на фронт понад 150 маскувальних сіток і 35 кікімор, плетінням яких займається група «Дарничанка». Не зупиняємося, не скиглимо, працюємо самі і продовжуємо залучати до наших благодійних проектів нових людей, намагаючись зробити ще більше.

– Як Ви все встигаєте? Адже у Вас четверо дітей!

– Моя родина мене повністю підтримує, тому жодних непорозумінь У нас дуже патріотична родина. Чоловік і діти – активні волонтери фонду. Софія, наприклад, кандидат у майстри спорту з кунг-фу і постійний учасник концертів, які я організовую в межах ярмарків. Чоловік – надійна чоловіча підтримка на всіх фронтах: звук, полички на складі, відео та фотозйомка, левова частка у вихованні дітей тощо. У нього золоті руки. Пишаюся ним і вдячна йому неймовірно.

– Ваша родина дружна й талановита. Розкажіть, будь ласка, про неї більше.

Понад 15 років ми разом з чоловіком створюємо аудіокниги для дітей і дорослих, зокрема для людей, що мають вади зору. Крім того, ми започаткували й підтримуємо власні інтернет-проекти «Домашнее радио» та «Родинне радіо». До речі, останній із згаданих проектів – це єдине на сьогодні україномовне літературне радіо, що лунає на весь світ. У 2013 ми перемогли у міському конкурсі “Сім’я року”, нашу родину було внесено до Книги пошани столичної міської державної адміністрації “Сім’я – золотий фонд м. Києва”. Ми пишаємося нашими дітьми, які активно опановують китайську та англійську мови, мають досягнення у спорті, постійно беруть участь у благодійних заходах та поряд з нами роблять добрі справи, які перетворюють світ на краще.

Світлана Зачепило
Випускниця Київського державного педагогічного інституту (нині Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова). Викладала у молодших класах. Працювала головним редактором незалежної молодіжної телестудії. З 1993 по 1998 роки очолювала відділ у справах молоді та спорту Печерської райдержадміністрації. Розробила і протягом п’яти років на базі Печерського району столиці втілювала у життя систему молодіжного самоврядування, що діє зараз у загальноосвітніх навчальних закладах. Обиралася депутатом Печерської райради 22-го скликання у 1994–1998 роках.

За матеріалами 112.ua: http://ua.112.ua/interview/volonter-peretvoriuie-svit-na-krashche-273624.html

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet