Номинация-0-top

Волонтера фонду «Дніпровська ініціатива» номіновано на Волонтерську Премію ЄвромайданSOS – 2015

Підтримайте Світлану Зачепило – розкажіть про неї своїм друзям усно, письмово чи кнопкою share!

30 листопада буде нагороджено переможців щорічної Волонтерської премії ЄвромайдануSOS – 2015. Церемонія відбудеться у символічну дату початку Революції Гідності, що й стала стартом ініціативи ЄвромайданSOS як відповіді тисяч звичайних людей на брутальні дії влади щодо розгону мирної студентської демонстрації.

Волонтерська премія, і про це ЄвромайданSOS зазначає одразу, не покликана визначити найкращих, оскільки це просто неможливо. Вона має на меті привернути увагу нашого суспільства та всього світу до неоціненого внеску звичайних людей, які щоденно роблять надзвичайні речі та змінюють цей світ на краще. Серед цьогорічних номінантів – волонтер благодійного фонду «Дніпровська ініціатива» (м. Київ) Світлана Зачепило (на фото – праворуч).

Уже понад рік повсякденне життя Світлани – це безкорислива та щоденна допомога пораненим бійцям і вимушеним переселенцям. Разом з командою колег вони постачають медикаменти, обладнання й одяг у столичні та прифронтові госпіталі та бійцям у зону АТО, проводять благодійні концерти та ярмарки «Допомога пораненим бійцям», формують та відправляють у прифронтову зону вантажі із ліками, продуктами харчування та одягом для населення, підтримують родини бійців АТО і вимушених переселенців.

Свій фах педагога, досвід журналіста, митця й організатора Світлана також застосовує в організації благодійних ярмарків і концертів зі збору допомоги та в координації роботи всього волонтерського складу.

Підтримати нашого невтомного волонтера, який  за будь-якої погоди та у будь-яку пору доби підхоплює власними руками дивовижні обсяги робіт, можна у зручний для вас спосіб, якомога ширше розповсюдивши інформацію про Світлану серед своїх знайомих:  усно, письмово чи кнопкою share на сторінці за посиланням  https://www.facebook.com/EvromaidanSOS/photos/a.672022386272107.1073741856.335278196613196/672040169603662/?type=3&theater.

Це не впливатиме на результат голосування журі Волонтерської премії, зате наша команда буде щиро вдячна усім вам за таку дружню підтримку.

Більше інформації про роботу Світлани та її друзів по команді – на сторінці благодійного фонду у Facebook.

Світлано!

Команда фонду «Дніпровська ініціатива» – завжди з тобою!

Бажаємо тобі знайти ще більше нових друзів завдяки цьому проекту – щирих у своїй щоденній праці, незламних духом і невтомних серцем!

Кожен з Вас – неоцінний дарунок Бога для нашої величної України.

Разом зможемо більше!
 
 
ЄвромайданSOS:
«Волонтери змінили хід історії 30 листопада 2013 року, коли почалася Революція Гідності, вони закрили нас собою у дні розстрілів і продовжують невтомно працювати сьогодні . Усі вони – звичайні люди, які роблять надзвичайні речі і надихають нас на Вчинки. У кожного з номінантів на Волонтерську премію своя історія, але всі їхні історії про одне – як можна допомогти іншим та країні. Ми дякуємо кожному з них. За титанічну роботу і титанічну віру в те, що все буде добре:)».

ЄвромайданSOS

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet