photokonkurs-top

До Міжнародного дня волонтера стартував #фотоконкурс «Яскраві миті благодійних ярмарків»

Оголошуємо ФОТОКОНКУРС на кращу світлину, яка влучно передає настрій та емоції наших благодійних ярмарків «Допомога пораненим бійцям»!

Друзі!

Рік добігає кінця, багато зроблено і ще більше справ у нас з вами попереду. Проте хочеться додати усім нам оптимізму до зимових свят. А найбільший оптимізм нам вселяєте ви – усі, хто підтримує наші благодійні заходи, зокрема ярмарки «Допомога пораненим бійцям».

Тож пропонуємо усім нам разом пригадати яскраві і хороші моменти, які принесли кожному з вас нових надійних друзів і дали сил та можливості зробити багато хороших справ!

Тож – УВАГА!

Оголошуємо ФОТОКОНКУРС на кращу світлину, яка влучно передає настрій та емоції наших благодійних ярмарків «Допомога пораненим бійцям»!

Обиратимемо одразу ДВОХ переможців – авторів фоторобіт.

Кожного з них чекає приз від БФ «Дніпровська ініціатива».

ПРАВИЛА КОНКУРСУ:
1. Якщо ви ще не фан Facebook-сторінки БФ «Дніпровська ініціатива», лайкнути її.
2. Переглянути свої фотоархіви з наших ярмарків.
3. Вибрати не більше 10 найкращих фото і надіслати нам не пізніше 25 грудня 2015 року, вказавши ПІБ та контактний телефон, на адресу: іnfo@di.org.ua з позначкою «#ФОТОКОНКУРС!».

Будемо вдячні за яскраві роботи у хорошій якості, бажано не менше 1200х1600 пікселів :-)

Власні конкурсні роботи ви можете також опубліковувати самостійно на Facebook-сторінці «Дніпровської ініціативи», вказавши у підписі #фотоконкурс «Яскраві миті благодійних ярмарків».

Першого переможця обирають фани нашої сторінки – кількістю лайків та репостів.

Другого переможця обере журі від БФ «Дніпровська ініціатива».

Обидва переможці будуть оголошені 31 грудня 2015 року на нашій Facebook-сторінці.

Важливо! Надсилаючи власні фотороботи для участі у цьому заході, тим самим ви:
1) погоджуєтеся з умовами конкурсу;
2) надаєте згоду на безоплатну публікацію ваших робіт на інтернет-ресурсах БФ «Дніпровська ініціатива» та інших рекламно-інформаційних матеріалах нашого фонду;
3) надаєте БФ «Дніпровська ініціатива» згоду на обробку та використання власних персональних даних.

Стежте за публікаціями!

Бажаємо успіхів!

#фотоконкурс

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet