Kulpanova

Маленька літера у великих справах

Слово «волонтер» я б писала лише з маленької літери. Тоді воно буде справжнім, таким, яким є у повсякденному житті. За ним стоїть багато непомітної, рутинної, проте дуже важливої, виснажливої роботи. Той, хто втягується в це лише за красивим романтичним покликом, дуже швидко перегоряє.

Волонтерство починається з дрібних добрих вчинків – інтуїтивних, раптових, щось зрушують в тобі і далі вже не відпускають. Моє почалося відтоді, як одинадцять років тому я підібрала на вулиці бездомне кошеня. А коли спробувала знайти йому господаря, наштовхнулася на купу проблемних питань щодо бездомних тварин. Потоваришувала із форумчанами та різними спільнотами, які займаються захистом тварин. Почала разом з ними працювати над законодавчими ініціативами та тематичними благодійними проектами.

Коли раптово захворіла донька, і ми потрапили на обстеження у лікарню з важкохворими дітками, відчула, наскільки безпорадними в одну мить стають цілі сім’ї без сторонньої допомоги небайдужих людей. Тут навіть якщо хтось принесе свіжого супчику – вже поміч. Не менш безпорадні і наші лікарі без достатньої кількості потрібних медикаментів та обладнання.

Після того як ми вийшли з лікарні і, дякувати Богу, страшні підозри щодо захворювання не підтвердилися, просто взяти і забути про тих, хто там залишився, вже не змогла. Допомагала в лікарні протягом кількох років, наскільки вистачило душевних та психічних сил. Адже дитячі онкоцентри – це неймовірний біль для волонтера, дуже пекучі надії і постійний крик душі, який нічим не заглушити.

Далі – Майдан і раптова, абсолютно неочікувана війна, яка почала поглинати у свої жорна спочатку твоїх земляків, потім – знайомих знайомих, далі – друзів. Відчай і злість – не вихід, тому стиснувши кулаки просто почала шукати спосіб, у який можу допомогти. Зробити хоча б щось, аби повернути мир своїй країні, де живу я і близькі мені люди. Аби повернути тих, хто пішов захищати нашу свободу, живими та з перемогою. Бо тут наш дім.

Віра Кульпанова,
волонтер благодійного фонду «Дніпровська ініціатива»

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet