shkola-internat-Kreminna

Чотири школи-інтернати отримали листи від Святого Миколая та подарунки від фонду «Дніпровська ініціатива»

Завдяки винахідливості волонтерів та підтримці киян діти на Луганщині та Чернігівщині отримали по-родинному тепле і солодке свято!

Довгоочікувані подарунки, які волонтери так ретельно формували, діставали, докуповували, збирали, вигадували, перепаковували по кільканадцять разів заново, уточнювали, вишукували, комбінували тощо, нарешті дісталися до адресатів. Друзі Святого Миколая і фонду «Дніпровська ініціатива» доправили їх в Кремінну на Луганщину, де на них очікувало понад 350 дітей різного віку.

Завдяки ентузіазму та підтримці киян волонтери передали 14 ящиків справжнього розмаїття дитячих бажань: книг, м’яких іграшок, альбомів, фарб, футбольних м’ячів, настільних ігор, мечів, машинок, ляльок, пазлів, солодощів, одягу… І, звичайно, листи від Святого Миколая, аби свято для дітей на Луганщині принесло світло і тепло у їх маленькі серця, сповнило їх мріями і вірою в добро та єдину соборну Україну.

Перед цим волонтери передали також 5 великих ящиків одягу для різних вікових груп діткам зі школи-інтернату при Свято-Покровському храмі на Чернігівщині (с. Ковпита). Адже це свято має бути по-родинному справжнім і неповторним для кожної дитини в усіх куточках нашої великої і прекрасної країни. Тим паче зараз. Особливо зараз.

І нехай Миколай переможе!

 

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet