hospital88

У 2015 році фонд «Дніпровська ініціатива» передав шпиталям обладнання та медикаментів на 116 тис. грн

Підтримка була надана, зокрема, столичному Опіковому центру, Інституту серця та лікарні у Дзержинську

За підсумками 2015 року волонтери фонду «Дніпровська ініціатива» закупили обладнання, ліків та медичних засобів на 116 тис. грн.

Серед обладнання, наданого шпиталям, де лікуються поранені бійці АТО, – 16 штативів, аналізатор лактат, мікроскоп для лабораторних досліджень крові та дві морозильні камери ємкістю 437 літрів для зберігання харчових продуктів. Таку підтримку, зокрема, отримав від волонтерів столичний Опіковий центр (по вул. Попудренка) разом із постільною білизною та засобами по догляду за лежачими хворими.

Лікарні у прифронтовому Дзержинську (Донецька обл.) було надано ларингоскоп, 2000 м марлі та партію необхідних ліків. Також фонд закупив і передав Київському інституту серця апарат контролю стану хворого для немовлят – для лікування дітей вимушених переселенців та дітей учасників АТО.

Обладнання та медикаменти волонтери придбали на благодійні внески від громадян та кошти з благодійних ярмарків «Допомога пораненим бійцям», чотири з яких було проведено у Київраді за підтримки міського голови.

У 2015 році благодійний фонд «Дніпровська ініціатива» передав у прифронтову зону для бійців та цивільного населення кальцій, а також 45 ящиків назальних крапель, зокрема і для трьох шкіл-інтернатів міста Кремінна, що на Луганщині.

Тетяна Велімовська, голова правління БФ «Дніпровська ініціатива»:
«Підтримка медиків, що повертають до життя поранених бійців, залишається одним із важливих напрямків діяльності фонду. Навіть не зважаючи на той факт, що на придбання обладнання чи відчутної партії медикаментів потрібні чималі кошти. Для того, щоб зробити хоча б одну закупку, волонтери проводять кілька різних благодійних заходів, аби назбирати такі суми. Радіємо кожному надходженню, постійно та оперативно звітуємо про витрати на сторінці фонду у Facebook. Усе це допомагає підтримувати діалог з тими, хто нам довіряє, і давати надію медикам, які борються за наших хлопців».

Надати свою підтримку можна за реквізитами:
БО «БФ «Дніпровська ініціатива»
Інд.код: 39391609
МФО: 320649
Р/р: 26004052632384 в ПАТ «КБ «ПриватБанк»

 

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet