0-фотоконкурс

Визначено переможців фотоконкурсу «Яскраві миті благодійних ярмарків»

Журі та Facebook-спільнота обрали найкращі світлини з благодійних ярмарків «Допомога пораненим бійцям»

В бурхливих дискусіях врешті-решт підбито підсумки фотоконкурсу «Яскраві миті благодійних ярмарків», оголошеного до Міжнародного дня волонтера. Залюбки називаємо вам його переможців!

За результатом голосування журі, серед фотографій, що брали участь у конкурсі, світлиною, що найбільш влучно передає настрій та емоції благодійних ярмарків «Допомога пораненим бійцям», названо роботу Євгена Симоненка «Волонтер у капелюсі».

Симпатії Facebook-спільноти за кількістю лайків отримала світлина Олександра Кривенка.

Спеціальний приз від організаторів отримала робота Ольги Машевської «Маленька українка».

Впольовані на заходах волонтерів цікаві «фотомиті» мають для команди благодійного фонду особливу цінність. Це саме ті моменти, які завжди приємно переживати заново. Адже вони принесли фонду нових надійних друзів, дали сил та снаги зробити багато хороших спільних справ у доброму гурті. Саме тому призовий фонд символічно складався із таких же ж неповторних авторських робіт майстрів рукоділля – постійних учасників ярмарків «Допомога пораненим бійцям».

Наталія Шевчук, волонтер БФ «Дніпровська ініціатива»:
«Ми свідомо не залучали до фотоконкурсу фахових фотографів і не висували надто жорстких вимог до учасників. Ми просто вирішили додати гарного настрою людям, що протягом року власною участю підтримували заходи благодійного фонду «Дніпровська ініціатива» і роботу наших волонтерів. Трохи гумору та оптимізму ніколи не завадить».

Роботи, що брали участь у конкурсі, можна переглянути на сторінці фонду у Facebook за посиланням https://www.facebook.com/dniprovska.iniziatyva?fref=nf – у стрічці новин від 22 грудня 2015 року по 19 січня 2016 року.

 


Світлина “Волонтер у капелюсі” (автор Євген Симоненко) – переможець за підсумками голосування журі

 
 


Світлина-переможець за кількістю лайків у facebook-голосуванні

 
 


“Маленька українка” отримала спеціальний приз від організаторів фотоконкурсу.
Щирість та витонченість емоцій дівчинки-волонтера “вполювала” об’єктивом Ольга Машевська.

 

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet