Понад 28 тонн гуманітарної допомоги у 2015 році надіслали у прифронтову зону волонтери БФ «Дніпровська ініціатива»

Понад 28 тонн гуманітарної допомоги у 2015 році надіслали у прифронтову зону волонтери БФ «Дніпровська ініціатива»

За підсумками 2015 року для бійців та населення в зону проведення АТО фонд зібрав, сформував та надіслав близько 67 вантажів.

Для населення волонтери в основному передавали одяг для дорослих та дітей, який приносять на склад фонду небайдужі містяни. Адже у багатьох населених пунктах, що опинилися в зоні військового конфлікту, люди не мають змоги закупити найнеобхідніші речі через те, що просто лишилися без засобів до існування. Вантажі гуманітарної допомоги від БФ «Дніпровська ініціатива» отримали в напрямку Мар’їнки, Артемівська, Дзержинська, Попасної, Кремінної, Пісків, Волновахи, Краматорська, Маріуполя.

Наталія Шевчук, волонтер БФ «Дніпровська ініціатива»:
«Маленькими кроками ми будуємо цілу низку місточків від людини до людини, бо ці вантажі сформовані саме завдяки людям, які діляться тим, що мають. Не продають це, не чекають винагород, особистих подяк та визнання, а просто щиро віддають їх невідомим родинам на сході країни. Нерідко це звичайні сім’ї з досить посереднім достатком, де нема навіть натяку на якийсь надлишок можливостей. Просто війна – це один біль для всіх. І вони намагаються хоча б чимось допомогти. Тому кожна посилка – це ще одна тонка ниточка довіри, яку ми намагаємося вплести у нові смисли спільного майбутнього».

Вантажі для бійців волонтери готують ретельно. Передусім у посилки кладуть теплі речі (светри, штани), шкарпетки, засоби особистої гігієни, спідню білизну, миючі та антисептичні засоби, продукти харчування та обов’язково – домашні смаколики. Адже хлопці не повинні забувати про дім та родину, бо це додає їм сил і допомагає підтримувати бойовий дух.

Також станом на 01.01.2016 р. волонтерами фонду спільними зусиллями з групою «Дарничанка» на передову відправлено понад 150 маскувальних сіток, сплетених дбайливими руками українських патріотів. (Прим. – Від листопада 2015 року група вийшла з активів фонду в окремий проект).

Тетяна Велімовська, голова правління БФ «Дніпровська ініціатива»:
«Наша робота – частина бурхливого потоку великих-маленьких добрих справ, який зрештою допоможе об’єднати країну та загоїти її рани. Після війни. А поки що все, що ми робимо, це більшою мірою намагання полегшити симптоми, тоді як боротьба із страшними хворобами війни та їх ускладненнями ще попереду – у волонтерів, лікарів, суспільства та держави. На жаль. Тому дуже важливо зараз використовувати будь-яку нагоду для синергії зусиль, посилювати свій досвід, збагачувати один одного підтримкою та довірою. І завжди треба знаходити вільну хвилину, аби сказати «Дякую!» тим, хто був поруч колись і підтримує волонтерів зараз».

 

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet