Беляева

Чому я у волонтерському русі

Табу на будь-які політичні теми – ось правило, якого ми зі співробітниками вирішили дотримуватися на моїй основній роботі.

Принаймні, поки не скінчиться війна. А може, ще довго по тому.

Ці теми болючі, часто приводять до сварок прямо на робочому місці. Хто має рацію, хто винен. Хто скільки вкрав і що слід зробити. Що було б, якби не сталося тих чи інших подій. Чому згортається бізнес і як його душить система…

Питання, питання, питання. Поки без відповідей. Як жити далі в цих умовах – кожен вирішує для себе сам. Хтось піддався відчаю і вже збирається покинути Україну.
Для мене ж особисто поза сумнівом одне: це моя країна, мій дім, моя батьківщина. Іншої нема і не буде. Та й не хотілося б іншої – ніколи до цього і понад усе зараз.

Я не збираюся нікуди виїжджати, а значить, мені по дорозі з тими, хто хоче зробити цю країну щасливішою, сильнішою та більш заможною. Тому я у волонтерському русі – разом із «Дніпровською ініціативою».

Ми збираємо допомогу для поранених, для літніх людей, підтримуємо сім’ї переселенців. Надсилаємо гуманітарні вантажі для дорослих та дітей, що залишилися у прифронтових містечках та селах. Намагаємося надати допомогу там, де вона вкрай потрібна зараз, аби зберегти та відстояти свою країну.

Нехай ми не можемо зробити все і одночасно. Та якщо хоча б одній людині стане менш самотньо, стане хоча б трішки легше і світліше в житті, це означатиме, що світ став кращим, а країна – міцнішою. Тому ми й продовжуємо робити те, що нам до снаги.

Наталія Бєляєва, волонтер БФ «Дніпровська ініціатива»

 

Наталія Бєляєва, волонтер БФ Дніпровська ініціатива»

 

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet