Волонтери придбали та передали київському Опіковому центру пульсоксиметр СХ-100 для контролю дихання та пульсу у дорослих та дітей.

Медики столичної лікарні отримали від благодійного фонду «Дніпровська ініціатива» новий медичний прилад

Волонтери придбали та передали київському Опіковому центру пульсоксиметр СХ-100 для контролю дихання та пульсу у дорослих та дітей.

Прилад закупили на прохання лікарів шпиталю, яких фонд підтримує вже близько півтора року у їх повсякденній боротьбі за життя людини. За цей час лікарі Опікового центру на Дарниці і волонтери фонду стали гарними партнерами і просто хорошими друзями. Фонд неодноразово оперативно реагував на їхні заклики про допомогу. Адже саме Опіковий одним з перших приймає поранених з передової і повертає родинам наших хлопців, лікуючи завдяки багаторічному досвіду та неймовірному таланту навіть ті опіки, які, здавалося б, не залишали жодних шансів на одужання.

Хорошою підмогою в цьому, безумовно, повинно стати сучасне оснащення. Це в ідеалі, до якого прагнуть всі лікарні. А поки що часткові потреби Опікового намагаються по змозі перекрити волонтери.

Тетяна Велімовська, голова правління БФ «Дніпровська ініціатива»

«Закупки медичних приладів для шпиталів стають можливими перш за все завдяки небайдужим людям, які продовжують підтримувати проекти нашого фонду, купуючи рукотвори наших волонтерів на благодійних ярмарках чи поповнюючи благодійний рахунок коштами. Адже саме їх благодійні пожертви та постійна участь у наших заходах – доказ того, що українці дивовижні у своєму бажанні бути активними та результативними у своїй допомозі.

Є конкретні справи великої кількості людей. І це зміцнює наше спільне переконання в тому, що в нашій країні можна і потрібно відстоювати і змінювати багато речей. Адже є конкретний результат таких зусиль. І це ще більше зміцнює нашу віру один в одного».

Волонтери фонду дякують кожному за підтримку. Продовжуємо працювати!

Стежте за нашим анонсами на сторінці фонду у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/dniprovska.iniziatyva/

 
Долучайтеся! Разом зможемо більше!

 

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet