ponad-900

Понад 90 великих ящиків та 18 мішків гуманітарної допомоги надіслав протягом зими фонд «Дніпровська ініціатива» бійцям, населенню та школам-інтернатам

97% вантажу волонтери відправили на схід України в зону проведення АТО

Третину вантажу склали медикаменти, близько половини – теплі речі, консервація, продукти харчування, домашня випічка та засоби особистої гігієни для бійців. Решта допомоги – це вантаж, який відправили дітям шкіл-інтернатів: взуття та одяг, книги, розвиваючі настільні ігри, спортивний інвентар та іграшки.

Світлана Зачепило, волонтер БФ «Дніпровська ініціатива»:
«Дуже затребувані на передовій – і, до речі, не лише в цей період – народні засоби для підвищення захисних сил організму. Зокрема, натуральний цілющий мед, а також імбир та лимон – просто порізані й засушені окремо або перемелені та заправлені медом. Швидко розходиться традиційна сушка з яблук та груш, яка до того ж гарно втамовує почуття голоду, коли бійцям доводиться довго стояти на варті. Приймаємо шипшину, горіхи, родзинки тощо.
Улюблені ласощі бійців – чаї, кава, згущене молоко та домашня випічка. Та головне – це свідчення нашої з вами любові, надії, тепла та підтримки, які містить у собі кожна посилка на фронт і на які там чекають найбільше».

Речі, взуття і продукти харчування для бійців та населення можна приносити на склад, що знаходиться по вул. Попудренка, 18а.

Графік складу уточнюйте за телефоном: +38 (068) 684 75 33 у Світлани Зачепило.
 

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet