Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей: ігри, майстер-класи та розіграш призів – біля ТЦ «Дитячий світ» від наших волонтерів!

Запрошуємо батьків та дітей 4 червня на яскраве та веселе свято! Початок о 12.00 (ст. метро «Дарниця», ТЦ «Дитячий світ»)

Це свято для найдивовижніших і для найневтомніших створінь Всесвіту – для дітей!

Влаштовує його благодійний фонд «Дніпровська ініціатива» у тісному партнерстві із ТЦ «Дитячий світ». У програмі заходу – концерт за участю дитячих колективів, ярмарок рукотворів, майстер-класи від столичних майстрів, запальні ігри та розіграш оригінальних призів.

Буде гамірно та весело, тож хороший настрій гарантовано!

А ви знаєте, до речі, що найпалкішими та найзатятішими волонтерами є саме діти? Адже саме вони виборюють для себе цю країну, справедливість, перемогу добра. Саме вони надихають дорослих на великі і малі подвиги, не дають їм відступитися від власних мрій. Вони готові будь-якої миті кинутися на захист друзів, країни, планети. Саме завдяки їхній щирості, природності, абсолютній непрогнозованості та незапрограмованості людство продовжує генерувати і втілювати в життя свої найсміливіші проекти.

Саме завдяки дітям цей світ вартий того, щоб його любити і захищати!

Щиро віримо в те, що у доброму гурті з вами – нашими добрими та надійними друзями – ми зробимо Міжнародний день захисту дітей веселим і неповторним для ваших родин!

Тож до зустрічі 4 червня!

Щиро ваша, «Дніпровська ініціатива» :)

comments powered by HyperComments

Автор

Написати автору:
Cıvata
2016-06-14 12:33:33
[…] http://di.org.ua/?p=3164 […]

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet