Наша місія

Створення ефективної системи взаємодопомоги у сучасному українському суспільстві для розбудови сильної держави на основі консолідації зусиль громадських організацій, поклику серця окремих громадян, доброї волі меценатів та щирої самовіддачі волонтерів.

Наша мета

Об’єднання зусиль небайдужих людей для надання спільної допомоги громадянам України, які її потребують, у різних регіонах країни.

Поточний пріоритет

Наразі однозначним пріоритетним напрямком діяльності Фонду є надання допомоги пораненим бійцям АТО, медичним сотням, що працюють в зоні проведення антитерористичної операції, та вимушеним переселенцям із зони АТО та окупованих територій.

Наші цінності

Аксіома наших переконань і фундаментальна цінність для благочинності вцілому. Те, що робить нас людьми і закладено в основу духовних цінностей людства Основа розвитку суспільства, його неоціненний внутрішній ресурс
Життя – це рух. Допомога має бути своєчасною та якісною
Ми довіряємо один одному, бо щирі та чесні у своїх намірах та справах
Ми не прагнемо бути унікальними. Ми прагнемо бути результативними
Фонд веде відкриту інформаційну політику щодо своїх проектів, планів та наданої допомоги. Ми постійно звітуємо про залучені й витрачені кошти і колегіально приймаємо рішення щодо застосування довірених нам ресурсів

Першочергові завдання

 • 1. Пошук та реалізація різних можливостей для надання своєчасної ефективної допомоги постраждалим у ході проведення АТО


  Перед Україною та світом гостро стоїть питання війни і миру, майбутнього нашої країни та безпеки наших громадян. Тому головне завдання для нас на сьогодні – це консолідація зусиль із допомоги нашим захисникам, які силою свого незламного характеру виборюють українську незалежність у протистоянні з ворогом.

  Ми будемо робити все, щоб Україна не втрачала своїх найкращих синів, і щоб вони пишалися силою духу і підтримкою свого народу.

 • 2. Залучення до участі у спільних благодійних проектах як простих громадян, так і  громадських організацій, волонтерів, органів державної влади та меценатів


  На власному досвіді ми переконалися, як багато людей готові прийти на допомогу. Цих людей не потрібно переконувати, умовляти, стимулювати, мотивувати чи пояснювати, чому їхня допомога вкрай необхідна. Ці люди зроблять будь-яку роботу, не очікуючи подяк та визнання. І їхня допомога насправді неоціненна. Проте ще більшого результату можна досягти, координуючи свої можливості з можливостями інших – у спільних проектах та у постійному діалозі із суспільством.

  Долучайтеся, разом ми зробимо більше!

 • 3. Надання матеріальної підтримки вимушеним переселенцям


  Не менш важливим є налагодження діалогу з мешканцями Сходу України, що вимушені були залишити свої домівки, не погоджуючись з політикою окупації цих регіонів ворогом.

  Ми щиро віримо, що наша підтримка цих людей зміцнить їх переконання щодо правильності їх громадянського вибору і допоможе об’єднати країну, додасть усім нам снаги для майбутнього розвитку нашого внутрішнього потенціалу.

  Адже сила народу – у його єдності!