Belyaeva_350x350
Посада:

Член команди

Наталія Бєляєва

Табу на будь-які політичні теми – ось правило, якого ми зі співробітниками вирішили дотримуватися на моїй основній роботі. Принаймні, поки не скінчиться війна. А може, ще довго по тому.

Ці теми болючі, часто приводять до сварок прямо на робочому місці. Хто має рацію, хто винен. Хто скільки вкрав і що слід зробити. Що було б, якби не сталося тих чи інших подій. Чому згортається бізнес і як його душить система…

Питання, питання, питання. Поки без відповідей. Як жити далі в цих умовах – кожен вирішує для себе сам. Хтось піддався відчаю і вже збирається покинути Україну.

Для мене ж особисто поза сумнівом одне: це моя країна, мій дім, моя батьківщина, й іншої нема і не буде. Та й не хотілося б іншої – ніколи до цього і понад усе зараз.

Я не збираюся нікуди виїжджати, а значить, мені по дорозі з тими, хто хоче зробити цю країну щасливішою, сильнішою та більш заможною. Тому я у волонтерському русі, разом із «Дніпровською ініціативою».

Нехай ми не можемо зробити все і одночасно. Та якщо хоча б одній людині стане менш самотньо, стане хоча б трішки легше і світліше в житті, це означатиме, що світ став кращим, а країна – міцнішою. Тому ми й продовжуємо робити те, що нам під силу.

Ми збираємо допомогу для поранених, для літніх людей, підтримуємо сім’ї переселенців. Надсилаємо гуманітарні вантажі для дорослих та дітей, що залишилися у прифронтових містечках та селах. Намагаємося надати допомогу там, де вона вкрай потрібна зараз, аби зберегти та відстояти свою країну.

comments powered by HyperComments